Oficjalne rozpoczęcie Dni Miasta i Powiatu [wideo]

Uroczysta msza święta z udziałem władz samorządowych, wzbogacona grą orkiestry OSP Garwolin, wielobarwny korowód mieszkańców miasta i okolic oraz uroczyste otwarcie Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego - tak minęło przedpołudnie w naszym mieście.

Wedle tradycji święto miasta i powiatu zostało rozpoczęte mszą świętą w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego. Burmistrz przytoczył słowa Jana Pawła II - Siła państwa i jego rozwój zależą w dużej mierze od mądrej i sprawnej pracy samorządów - odczytał.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Zasłużeni i wyróżnieni dla miasta i powiatu

Tradycyjną oficjalną częścią obchodów Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego jest akademia okolicznościowa. Podczas uroczystości wręczono statuetki „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” oraz wyróżnienia przyznane przez burmistrza Garwolina.

Tradycyjna akademia okolicznościowa zgromadziła w sobotnie popołudnie w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie przedstawicieli władz samorządowych, instytucji publicznych, stowarzyszeń i firm prywatnych.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

5. urodziny Street Dance Studio za nami!

Kilkudziesięciu młodych tancerzy zaprezentowało się podczas dzisiejszej gali Street Dance Studio. Szkoła prężnie prosperuje w Garwolinie już pięć lat i szlifuje młode taneczne talenty. Najmłodsi adepci tańca mają zaledwie osiem lat.

Podczas uroczystości, która była jednocześnie zwieńczeniem rocznej pracy, jak i uczczeniem piątych urodzin Street Dance Studio. Można było obejrzeć występy solistów, duetów, grup tanecznych, prezentacje instruktorów oraz trzy finałowe „bitwy taneczne”. Łącznie 20 występów. Grupy były podzielone na podstawie stopnia zaawansowania i przedziału wiekowego.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Świętuj z nami! Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego 2017

To wielkie, coroczne święto wszystkich mieszkańców Garwolina i całego powiatu garwolińskiego. W programie wiele wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, sportowych i atrakcji dla dzieci. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Ewelina Lisowska. Rezerwujcie czas 17 i 18 czerwca!

Tradycyjnie w trzeci weekend czerwca odbędą się Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego, choć wydarzenia towarzyszące rozpoczną się już w najbliższą sobotę i potrwają do 20 czerwca. W bogatym programie święta miasta i powiatu każdy znajdzie coś dla siebie.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Zasłużeni odebrali statuetki

Za zasługi w dziedzinie oświaty, rozwoju gospodarczym, sporcie czy kulturze. Nieodłącznym elementem obchodów Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego jest nagrodzenie zasłużonych dla miasta i powiatu. W sobotę laureaci odebrali statuetki.

Od 12 lat nagradzane są osoby, instytucje, stowarzyszenia, które szczególnie zasłużyły się dla powiatu garwolińskiego. Tego roku w siedmiu kategoriach wręczono 10 statuetek.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Strona 1 z 12

Korzystamy z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki. Więcej o polityce prywatności portalu